Pradžia
Įstatai
Taisyklės
Vykdomasis komitetas
Lietuvos
šaškių kompozitoriai
LŠKMS varžybų kalendorius
Lietuvos čempionatai
Tarptautiniai
konkursai
Nauji kūriniai
Nuotraukų galerija
Nuorodos
|
Tarptautiniai konkursai
Nacijų
lygos varžybos
Lietuva -
2008
CONCOURS „Lietuva – 2008“
Classement final de la Catégorie D
(GALUTINIAI REZULTATAI)
Jury (teisėjai): Stéphane Rézel,
Piotr Škludov, Arjen Timmer, Stasys Žilevičius.
N° |
Auteurs |
Pays |
S.R. |
P.Š. |
A.T. |
S.Ž. |
Total/2 |
Class... |
18 |
B.Morkus |
Lituanie |
91 |
95
|
87
|
95 |
93 |
I |
20 |
B.Morkus |
Lituanie |
90 |
85 |
80
|
94
|
87,50 |
II |
10 |
D.Nikolajev |
Ukraine |
87
|
67
|
78 |
85 |
81,50 |
III |
48 |
S.Juškevič |
Ukraine |
74 |
82 |
67
|
90
|
78 |
IV |
13 |
D.Nikolajev |
Ukraine |
67
|
95
|
73 |
82 |
77,50 |
V |
2 |
A.Kuyken |
Suisse |
80 |
70 |
85
|
67
|
75 |
VI |
19 |
V.Matus |
Russie |
75 |
81
|
50
|
75 |
75 |
VI |
15 |
V.Bieliauskas |
Lituanie |
78 |
68 |
57
|
93
|
73 |
8 |
46 |
S.Juškevič |
Ukraine |
59 |
100
|
57
|
80 |
69,50 |
9 |
63 |
A.Tavernier |
France |
68 |
70 |
73
|
31
|
69 |
10 |
32 |
N.Doubovy |
France |
70 |
89
|
10
|
66 |
68 |
11 |
50 |
B.Fiodorov |
Ukraine |
65 |
70 |
75
|
63
|
67,50 |
12 |
17 |
V.Matus |
Russie |
62 |
69 |
57
|
81
|
65,50 |
13 |
42 |
A.Rom |
Etats - Unis |
82
|
55 |
45
|
70 |
62,50 |
14 |
45 |
M.Cvetov |
Israel |
73
|
62 |
63 |
61
|
62,50 |
14 |
65 |
A.Tavernier |
France |
61 |
66
|
48 |
58 |
59,50 |
16 |
52 |
A.Nyrov |
Russie |
25
|
58 |
77
|
57 |
57,50 |
17 |
61 |
J.C.Patry |
France |
76
|
60 |
25
|
55 |
57,50 |
17 |
41 |
N.Doubovy |
France |
69
|
59 |
20
|
55 |
57 |
19 |
64 |
A.Uvarov |
Ukraine |
57
|
70
|
57 |
57 |
57 |
19 |
33 |
U.Rikmanis |
Lettonie |
56 |
62
|
15
|
53 |
54,50 |
21 |
21 |
L.Vitoškin |
Biélorussie |
63
|
57 |
27
|
50 |
53,50 |
22 |
57 |
A.Vermeulen |
France |
53 |
65
|
27
|
53 |
53 |
23 |
68 |
M.Fiodorov |
Ukraine |
30 |
78
|
20
|
61 |
45,50 |
24 |
67 |
P.Garlopeau |
France |
10
|
78
|
30 |
55 |
42,50 |
25 |
29 |
A.Nyč |
Ukraine |
20
|
80
|
33 |
48 |
40,50 |
26 |
54 |
G.Dumas |
France |
15
|
62
|
17 |
28 |
22,50 |
27 |
59 |
A.Vermeulen |
France |
10
|
40
|
10 |
30 |
20 |
28 |
25 |
E.Skliar |
Israel |
05
|
32
|
10 |
27 |
18,50 |
29 |
51 |
G.Dumas |
France |
10
|
20 |
17 |
30
|
18,50 |
29 |
4 |
V.Studencov |
Lituanie |
05
|
10 |
35
|
26 |
18 |
31 |
34 |
V.Trinos |
Ukraine |
15 |
47
|
10
|
20 |
17,50 |
32 |
49 |
A.Nyrov |
Russie |
05 |
30
|
10 |
02
|
7,50 |
33 |
35 |
I.Ivacko |
Ukraine |
03
|
10 |
25
|
05 |
7,50 |
33 |
0 points: 1
– T.Smedinga (Pays – Bas), 3 – N.Šapoval (Biélorussie), 5 – T.Smedinga (Pays
– Bas), 6 – A.Kuyken (Suisse), 7 – V.Studencov (Lituanie), 8 –
P.Garlopeau (France), 9 – V.Malašenko (Biélorussie), 11 – B.Ivanov (Biélorussie),
12 – V.Malašenko (Biélorussie), 14 – B.Ivanov (Biélorussie), 16 –
S.Reznikov (Ukraine), 22 – E.Skliar (Israel), 23 – N.Vergeičik (Biélorussie),
24 – L.Vitoškin (Biélorussie), 26 – N.Vergeičik (Biélorussie), 27 –
M.Sabater (France), 28 – V.Šulga (Biélorussie), 30 – M.Sabater (France),
31 – U.Rikmanis (Lettonie), 36 – M.Levandovskij (Ukraine), 37 – A.Nyč (Ukraine),
38 – V.Trinos (Ukraine), 39 – I.Ivacko (Ukraine), 40 – M.Levandovskij (Ukraine),
43 – E.Kopylov (Russie), 44 – A.Rom (Etats – Unis), 47 – M.Cvetov (Israel),
53 – B.Fiodorov (Ukraine), 55 – E.Fakanova (Ukraine), 56 – V.Fakanov (Ukraine),
58 – S.Ustjanov (Ukraine), 60 – S.Ustjanov (Ukraine), 62 - A.Uvarov (Ukraine),
66 – M.Fiodorov (Ukraine).
Merci aux
participants et les membres du jury. Ačiū dalyviams ir žiuri narims.
Cпасибо участникам и членам жюри.
L'organisateur
A.Kačiuška
14 – 09 - 2009
|
|